
498551030
GTV 2.0 standing, Load Range 3
Add to notepad
Technical data
| Height | 194 mm |
| Width | 134 mm |
| Depth | 1060 mm |
| Material | Aluminium |
| Colour | Light grey (RAL 7035) |
| temperature max. | 45 °C |
| Rotatable | No |
| Rigid | No |
| Tiltable | Yes |
| Special colours on request | Yes |
Commercial data
| Country of origin | DE |
| Order unit | 1 Piece |
| Customs tarif number | 85381000 |
| Weight | 17 kg |
| GTIN | 4057624133979 |
ETIM classification
| ETIM 8 | EC000882 |
