
494569000
GTKe Spare Profilecover (2,5m)
Add to notepad
Technical data
| Height | 7 mm |
| Width | 25 mm |
| Depth | 2500 mm |
| Material | Aluminium |
| Colour | Light grey (RAL 7035) |
| Ingress protection | IP54 |
| Degree of protection norm | EN 60529 |
| Rotatable | No |
| Rigid | Yes |
| Tiltable | No |
| Special colours on request | Yes |
Commercial data
| Country of origin | DE |
| Order unit | 1 Piece |
| Customs tarif number | 85381000 |
| Weight | 0.206 kg |
| GTIN | 4250157922809 |
ETIM classification
| ETIM 8 | EC000882 |
